צרו קשר
ּ

הגשמה עצמית והצלחה עסקית – עם ספאא פרחאת תשיגו זאת, והרבה מעבר לכך. ספאא פרחאת הינה עיתונאית בכירה, אשת תקשורת מובילה במגזר ובתקשורת הארצית, כמו גם בעלת ועורכת אתר ועיתון "בלדנא"; פלטפורמה העוסקת בתחומי עניין שונים השייכים הן למגזר הערבי והן למגזר הדרוזי. 

בנוסף, ספאא פרחאת הינה מרצה ומאמנת העובדת בתחום בניית מוניטין אישי ועסקי על ידי עמידה מול קהל. לאורך עבודתה כמאמנת עסקית ואישית, ספאא פרחאת מלווה אנשים פרטיים, גורמים עסקיים וגופים גדולים – בדרכם לעבר יצירת מוניטין ומיתוג מוצלח ומוקפד.

בואו לבנות את המותג האישי או העסקי שלכם עם ספאא פרחאת – דרך הופעה מול קהל, הופעה מול מצלמה, תורת הפרזנטציה וכן הלאה. מעבר לכך, עם מומחית זו תלמדו הכול על שיווק עסקי, בין אם במסגרת השתלמויות לארגונים ובין אם במסגרות אחרות. כך תשיגו מיקוד, ותעבירו במדויק את המסר לצד השני.

מאמנת עסקית ואישית

תפקידה של מאמנת עסקית כולל, בין היתר, יישום החשיבה הרציונלית והפרקטית שלה בתהליך האימון האישי עם המתאמן. מעוניינים לפרוץ את כל החסמים? מבקשים ליצור תנועה חדשה בעסק שלכם? מתעניינים בדרכים חדשות למיתוג העסק אך מתלבטים היכן להתחיל? מוזמנים לפנות אל המאמנת העסקית ספאא פרחאת. מומחית זו מחזיקה בהכשרה רחבת היקף, ניסיון רב ורגישות גבוהה כלפי הצד השני, המתאמן. לאורך שיתוף הפעולה, ספאא פרחאת תלווה אתכם שלב אחר שלב – עד לכדי יישום מטרותיכם והגשמתן המוצלחת.

פנייה אל מאמנת עסקית לצורך גיבוש התכניות לעתיד

עולם העסקים של ימינו הינו מורכב, מהנה ובעיקר – מספק. אין ספק, תשוקה לתחום העיסוק שלנו הינה משמעותית ביותר, ומקרבת אותנו צעד נוסף לעבר ההצלחה. עם זאת, אין זה מספיק שכן כיום, על מנת להתחרות בתחום העסקי בארץ, עלינו להבין: מהי הזהות העסקית שלנו וכיצד נוכל לבדל את עצמנו מהמתחרים.

לשם כך, רצוי לפנות אל מאמנת עסקית – ולהסתייע בשירותיה החשובים. כאשר אנו מדברים על מומחית זו, הכוונה היא למאמנת אשר מעניקה למתאמן את התשתית הכול כך חשובה להמשך דרכו המקצועית והעסקית. הרי פתיחת עסק וניהולו השוטף הם לא עניין של מה בכך. בהתאם, כדי לבצע משימה זו היטב, יש לבנות קרקע יציבה – כאשר המתאמן לומד מספר פרטים חשובים:

  • בניית הזהות העסקית
  • מטרות העסק
  • בניית יחסי עובד-מעבד תקינים ורכישת מיומנויות בין-אישיות מתקדמות
  • בניית מטרות חדשות לעסק והדרך להגשים אותן
  • יכולת עמידה בפני קהל כחלק ממיתוג העסק
  • ועוד.

בסיומו של תהליך העבודה המשותף, תרחיבו את הראייה שלכם – ותוכלו לגבש את עמדתכם לגבי העסק וניהולו על הצד הטוב ביותר.

ליצור עתיד ברור ומדויק בעזרת מאמנת עסקית

התבוננות מעמיקה פנימה תסייע לכם להתנהל במקצועיות בעסק שלכם – וליישם את המחשבות והתכניות שלכם היטב. מעוניינים גם אתם לרכוש יכולת זו? צרו קשר עוד היום עם המאמנת העסקית ספאא פרחאת – וקחו את הצעד הראשון לעבר עתיד ברור ומדויק הרבה יותר.

ּ
למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ