צרו קשר
ּ

אני שמח לכתוב מכתב המלצה זה עבור ספאא זהראלדין – פרחאת, סטודנטית לתואר שני בבית ספר לאודר לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה במרכז הבינתחומי הרצליה.

ספאא נמצאת כעת לקראת סיום התואר השני בממשל בהתמחות שיווק פוליטי, במסגרת זו היא הפגינה כריזמה וכישורים אקדמיים רבים, הסגל האקדמי של ביה"ס התרשם מיכולותיה המגוונות.

בשנה האחרונה, עבדתי עם ספאא בנושאים מקצועיים הקשורים למסלול הלימודים שלה והתרשמתי רבות הן מניסיונה העשיר בתחום יחסי הציבור והן מכישורי הפרזנטציה שלה.

אני סמוך ובטוח כי ספאא תהווה נכס לכל גורם מקצועי בתחומי יחסי הציבור והשיווק הפוליטי, כמו גם במתן הרצאות והדרכה בנושאים אלה ואחרים.

פרופ' בועז גנור

במשך השנה האחרונה, עבדתי עם הגב׳ ספאא פרחאת במסגרת תכנית הבוקר של רשת, ערוץ 2. קיבלתי אותה לעבודה לאחר שהצטיינה בלימודיה בבית הספר של רשת אותו אני מנהל.

ספאא היא עובדת חרוצה ברמות כמעט לא מוכרות, אין גבולות לכושר ההמצאה שלה, לדבקות שלה במטרות ולמנוע הפנימי המניע אותה מנוע של הצטיינות בכל פעולה.

ספאא יודעת לזהות סיפור טוב, לייצר תוכן מעניין, שולטת היטב בכלי הביטוי, ומביאה את כולה לעבודה.

אני ממליץ על ספאא פרחאת לכל תפקיד דוברות/ עיתונאות. אשמח להוסיף פרטים.

אברי גלעד

אני כותב לכם כדי להעיד על כישוריה, יכולותיה ואישיותה של ספאא פרחאת.

הייתה לי הזכות להכיר את ספאא במסגרת תפקידי כמנהל המקצועי בבית הספר למקצועות הטלוויזיה של 'רשת', 'הברזל 23'.

במסגרת עבודתנו המשותפת, ספאא ביצעה מטלות מקצועיות שונות, ובהן ביצוע תחקירים והשתתפות בתפקידים מרכזיים בכתבות ובפרויקט גמר – צילום תוכנית טלוויזיה בהשתתפותה לערוץ הכנסת ולמסך הטלוויזיה של 'רשת' ערוץ 2. את כל אלה ביצעה במסירות ובהצלחה יתירה.

ספאא ביצעה תפקידים שונים המחייבים הבנה עמוקה של תקשורת מכל צדדיה – וגם כאן הפגינה מוטיבציה גבוהה.

ספאא היא לא רק אשת מקצוע שאני שמח להמליץ על כישוריה, היא גם בחורה לבבית, אינטליגנטית, חרוצה, יוזמת, מסורה ונלהבת לביצוע תפקידים שונים ומגוונים.

יש לה יחסי אנוש נהדרים והיא משרה על כל הסובבים אותה אווירה חיובית ומלאת שמחת חיים.

ספאא, שהישגיה המקצועיים לבטח יופיעו בקורות החיים שלה מבקשת לבצע קידום מקצועי, לעשות דברים חשובים יותר, אחראיים יותר, כאלה שיגרו את סקרנותה ויתאימו ליכולותיה. אני מקווה שהעשייה המגוונת שלה תסייע לה בדרך זו. אשמח לשמש ממליץ בשל כל הסיבות שמניתי לעיל.

בנוסף לכך, ספאא הוכיחה את עצמה תוך כדי הקורס בשל העבר העיתונאי העשיר שלה ,החלה להגיש פינות בשידור ישיר בתוכנית הבוקר בהנחיית אברי גלעד עד יומנו זה.

ערן הדס
למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ