צרו קשר
ּ

בואו לתת לצוות שלכם את הכישורים הדרושים להם. היום, כל אחד צריך מיומנויות פרזנטציה והופעה מול קהל. היום, כל ארגון – בכל ענף או בזירה עסקית – צריך עובד או מנהל שיכול לספר את הסיפור שלו ולדבר על ההישגים של הארגון, המטרות, החזון והמשימות.

כל עובד – בכל דרגה, צריך ליהנות מן היכולת לדבר בצורה ברורה, בביטחון ובצורה תמציתית ללקוחות, לעמיתים, בדיווחים ישירים, בישיבות עבודה, אצל חברי מועצת המנהלים או מול התקשורת.

בסקר שערכנו לפני כמה חודשים, מצאנו שהרבה מהתשובות מצביעות וללא פלא שהרבה מאתנו עדיין נרתעים מלעמוד מול קהל או להופיע מול המנהלים ועוד…

בזמן האחרון, השקענו מאמץ רב בשביל לבנות תכנית זריזה לחברות ולאנשים שחיים בדינמיקה מהירה שיוכלו ללמוד את הטיפים הקטנים כדי לעקוף את מחסום הפחד הסמוי שמופיע ממש בדקה ה-90 כשאנחנו ממש לא צריכים אותו, זה שמופיע ממש לקראת השיחה עם המנהל, בריאיון עבודה או ברגע של סימולציה פשוטה .

הסדנאות:

לחשוב בגדול להצליח בגדול, איך המצליחנים עשו זאת?

נלמד מהגדולים איך עשו זאת, מה הכלים שהשתמשו בהם כדי לייצור לעצמם את ההצלחה? באיזה דרך עמלו? האם הייתה לכולם דרך דומה שניתן ללמוד ממנה ? תכונות רלוונטיות? האם ניתן לרכוש את הכלים האלה ?

ניתוח מעמיק על עולמות ההצלחה של אלו שעשו את זה בגדול. הם כיוונו גבוה – ופגעו במטרה.

הם למדו, עבדו קשה, הפגינו חריצות, ידעו לקום לאחר שספגו מהלומות, למדו את השיעור ממפלות, לא התייאשו והמשיכו לכוון גבוה.

והשאלה הגדולה – האם גם אנחנו יכולים??

פעם אחת ולתמיד נעקוף את חסם פחד הקהל:

בואו נעקוף את חסם הפחד הסמוי שבנו זה שמופיע לנו ממש בדקה ה90 כשאנחנו ממש לא צריכים אותו זה שמופיע ממש לקראת השיחה עם המנהל או עם הבוס לצורך העלאה בשכר , או פשוט בריאיון עבודה או ברגע של סימולציה פשוטה .

הוא מופיע מלחיץ ומכביד משתלט ואף מפיל לנו את כל התוכניות שהכנו יום מראש כל הלילה .

זה לא רק אני או אתה זה 90 % מהאנשים אבל לכל אחד סף ההתרגשות משתנה , בקרוס שלנו נלמד להשתלט עליו ואף לתת לו בין הרגליים ונלמד כלים שבסוף נהפוך אותנו למקצוענים בתחום הפרזנטציה והופעה בציבור.

איך להופיע בפשטות מול קהל? כיצד לעבור בהצלחה ראיון עבודה? הדרך הנכונה לשיווק עצמי הן ביום יום במפגש פשוט ועד לשיווק הדף האישי ברשת באינטרנט וברשתות החברתיות כולל כללים נכונים להתקדמות עסקית.

כוחה של הפרזנטציה האישית בבניית מוניטין אישי ועסקי

מתכוננים לפרזנטציה? שואפים להצליח? היכונו להופעה מלאת בטחון

מהי רמת כישורי הפרזנטציה הנוכחיים שלכם? האם המצגת שלכם תרתק את הקהל או תשעמם אותו? בואו לשכלל את היכולות ולעלות על המסלול הבטוח להצלחה

במספר של מפגשים אחד-על-אחד או בקבוצה, לבחירתכם, תוכלו להגיע ליעד: הופעה מהוקצעת ומלוטשת מול קהל. העידן הנוכחי מאפשר לימוד כלים מהיר ויישום משכנע בקלות וביעילות. מה אתם באמת רוצים להגיד, ומהי הדרך היעילה לומר זאת? כיצד תוכלו לשפר את הופעתכם בפני קהל ולפוגג את הלחץ? כיצד תכינו נאום שמטרתו להעביר מסר עיסקי ביעילות? בואו ללמוד בשיטה מהירה, כיצד לבצע פרזנטציה אישית נכונה, כיצד לעורר עניין ולהשתמש בהומור. תוכלו לרכוש כלים וידע מעשי מתקדם להופעה מול קהל ומול מצלמה, כללי הופעה נכונה בפרזנטציה, מיומנויות בעבודה על טקסט, הגייה נכונה ותרגול מצבי אלתור. ההכשרה מועברת באופן חווייתי ומקצועי.

תרגול מהיר בדרך להצלחה

נבין איך כדאי להציג את עצמנו ולהעביר את המסר בצורה הטובה ביותר. נתרגל העברת המסר האפקטיבי ביותר במסגרת זמן קצרה. כללי עשה ואל תעשה להשתתפות במשחק העיסקי-ניהולי, שפת גוף, העברת מסר וניתוח חומר מצולם (ולמה בכל זאת רבים מהדוברים ומאנשי העסקים המובילים עושים את כל הטעויות האפשריות – בליווי הדגמות וניתוח חומר מצולם).

נשים והצלחות בעידן הטכנולוגי : את גם יכולה

אנחנו חיים בעידן חדש מאפשר לנשים להצליח לא פחות מגברים תראו איזה הזדמנויות יש היום בזכות הטכנולוגיה שמאפשרת התפתחות אדירה.

עד כמה האינטרנט והרשתות החברתיות מגשרות על פערים היום?? הכל שוויוני ,לא נוכל יותר להגיד אי אפשר, להגיד שיש הבדלים בין נשים וגברים בפייסבוק

ביכולות המחשב בנגישות לתעסוקה , ביכולת להקים עסקים,

בהרצאה, ניקח דוגמאות מעולם ההצלחות של נשים באינטרנט, כך שהפכו לגורות ולנשות עסקים משגשגות לפעמים אף בלי לצאת מהבית ונשארו ע"י הילדים שצריכות אנחנו לגדל.

טבעיות מול מצלמה

ללמוד כיצד להופיע מול מצלמה בטלוויזיה ובניו מדיה כמו המקצוענים.

לקבל את כל הכלים המעודכנים והטובים בישראל להופעה במדיום הוויזואלי.

לבנות תוכן להופעה מול מצלמה המבוסס על המיומנויות והידע שלכם.

להתכונן להופעה מנומקת ומנוסחת היטב בתהליך פשוט ורב עוצמה.

ללמוד איך להיות פרזנטור כריזמטי ומשכנע לווידאו בניו-מדיה ליצור מעמד של מומחה

ומי יודע לאן זה ייקח אתכם…

הופעה מול מצלמה – מה לומדים?

מתכוננים להופעה בטלוויזיה? סרטון שיעלה לאינטרנט? הכינו את עצמכם להופעה מלאת בטחון.

בואו לרכוש כלים וידע מעשי מתקדם להופעה בטלוויזיה, העברת מסרים ממוקדת ומוכנות גבוהה לראיון מול המצלמות ולהופעה באינטרנט.

מפגש ראשון – תרגול ראשוני של הופעה מול מצלמה. כיצד נציג את עצמנו ואת המסר בצורה הטובה ביותר מול מצלמות הטלוויזיה ומול קהל. תרגול העברת המסר האפקטיבי ביותר במסגרת זמן קצרה.

מפגש שני – עשה ואל תעשה בהופעה בטלוויזיה. כללי הזהב להשתתפות במשחק הטלוויזיוני, שפת גוף, העברת מסר וניתוח חומר מצולם (ולמה בכל זאת כל הגדולים עושים את כל הטעויות האפשריות – בליווי הדגמות וניתוח חומר מצולם).

מפגש שלישי – ליטוש המסרים ועמידה במסגרת הזמן. תרגול התמודדות עם שאלות נוקבות וביצוע הלכה למעשה של העברת המסרים שהוכנו מראש באופן האופטימאלי.

מפגש רביעי – תרגול מעשי מסכם. חידוד כללי ההופעה הטלוויזיונית, שפת הגוף, שימוש בטרמינולוגיה נכונה, אנרגיות הולמות, כיצד להימנע מטעויות. ביצוע שלם של הופעה ומסרים. הכשרה מתאימה למי שמעוניין להתכונן לקראת: השתתפות בראיון בטלוויזיה הגשת פינה בטלוויזיה ההופעה בסרטוני יוטיוב הופעה בסרטוני מכירה שיווקיים שיחות ועידה בסקטור העסקי לאיזו תוצאה תוכלו להגיע בתום ההכשרה? הופעה מלוטשת ומהוקצעת אל מול המצלמות, בהגשת פינה בטלוויזיה, בראיון בהשתתפותכם או בהופעה בסרטון שיווקי לאינטרנט. יכולת העברת מסרים אפקטיביים במסגרת זמן קצרה.

תתי נושאים נרכשים :

  1. תורת הפרזנטציה: הופעה נכונה ובטוחה מול קהל. כישורי רטוריקה, נאום, יכולות שכנוע ומנהיגות.
  2. רושם ראשוני: מה הוא רושם ראשוני, איך מתאימים את עצמינו ליעד, מה נכון ומה לא נכון? מה אומרים ומה לא אומרים?
  3. דיבייט: תרגול בדיבור ישיר לקהל, פתיחה מרשימה, התלהבות וסיומת חזקה.

כל מה שנשאר זה התעוזה!

לפרטים נוספים לחצו כאן

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ